Product was successfully added to your shopping cart.

ویلچر برقی

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

۳۳ آیتم

تنظیم جهت صعودی

۳۳ آیتم

ویلچر برقی

انواع ویلچر برقی با استفاده از انرژی الکتریسیته به کاربر کمک کرده تا بدون هیچ زحمتی جابجا شود. برای انتخاب این نوع ویلچرها لازم است به چند مسأله توجه داشته باشید. ابتدا اینکه آیا شما توانایی بلند شدن و نشستن روی ویلچر را به تنهایی دارید یا اینکه فرد دیگری باید به شما کمک کند؟ که بر این اساس نوع ویلچر انتخابی شما و قیمت ویلچر برقی متفاوت خواهد بود. نکته بعد، مدت زمانی است که قصد نشستن روی ویلچر را دارید؛ آیا برای مدت طولانی از آن استفاده می‌کنید یا فقط گاهی اوقات؟ همچنین می‌توانید از محصولات کمکی مانند انواع بالش‌های زیرنشیمنی و... استفاده کنید تا راحتی بیشتری را در هنگام استفاده طولانی مدت تجربه کنید.

ویلچر برقی

نحوه کنترل ویلچر برقی

ویلچرهای برقی دارای بخشی هستند که از طریق آن توانایی کنترل ویلچر برای کاربر فراهم می‌شود. بخش کنترل‌کننده ویلچر برقی (جوی استیک) با توجه به توانایی کاربر، انواع مختلفی داشته که بر قیمت ویلچر برقی نیز تاثیرگذار خواهد بود. انواع کنترل‌کننده ویلچر برقی شامل موارد زیر است:

  • جوی استیک متعارف: توانایی روشن و خاموش، چرخاندان، کنترل سرعت و توقف ویلچر را فراهم می‌کند.
  • جوی‌ استیک کامپکت یا فشرده: روی یک سوپاپ چرخان قرار گرفته و مانند جوی استیک متعارف عمل می‌کند.
  • کنترل لمسی: دارای یک صفحه لمسی است و با لمس انگشت می‌توان ویلچر را کاملا کنترل کرد.
  • کنترل انگشتی: این کنترل یک جعبه مربع با یک سوراخ است که قابلیت قرارگیری در هر بخشی را دارد.
  • کنترل با سر: این کنترل‌کننده پشت سر قرار گرفته و به کاربر اجازه می‌دهد تا با سر خود ویلچر را کنترل کند.
  • جوی استیک نزدیک سوئیچ: کاربر می‌تواند از بخش‌های مختلف بدن برای کنترل ویلچر استفاده کند.
  • صفحات ویفر: این کنترل‌کننده دارای سوئیچ‎های گوناگونی است که در بخش سینی ویلچر جای می‌گیرد.

ویلچر برقی

قیمت ویلچر برقی

ویلچرهای برقی انقلابی در زمینه تولید ویلچر محسوب می‌شوند، چراکه به افراد ناتوان این امکان را می‌دهند تا بدون نیاز به کمک دیگران با ویلچر جابجا شوند. ویلچر برقی مناسب افرادی است که توان حرکت دادن ویلچر با دست‌ها را نداشته و یا اینکه می‌خواهد در بیرون از منزل و مسافت‌های طولانی از ویلچر استفاده کنند و جابجایی با ویلچرهای دستی برای آن‌ها سخت خواهد بود. قیمت ویلچر برقی به موارد مختلفی مانند کیفیت، نوع باتری، چرخ‌ها، جنس بدنه، وزن ویلچر، نوع آن و غیره بستگی دارد. برند تولیدکننده محصول نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویلچر برقی محسوب می‌شود.

قیمت ویلچر برقی تاشو

ویلچر برقی

ویلچرهای برقی تاشو انتخابی مناسب برای افرادی است که اغلب با ماشین جابجا می‌شوند یا اهل مسافرت هستند. قطعات این نوع ویلچر به آسانی تا شده و درون صندوق عقب ماشین جای می‌گیرد. در برخی نمونه‌ها حتی چرخ‌ها و باتری نیز جدا می‌شوند. این نوع ویلچر را از فلزاتی مانند آلومینیوم می‌سازند تا در عین مقاوت بالا وزن کمی داشته باشند. به طور کلی وزن ویلچر برقی تاشو در مقایسه با دیگر انواع ویلچر برقی کمتر است. قیمت ویلچر برقی تاشو به عوامل مختلفی مانند تحمل وزن، نوع باتری، کیفیت و جنس بدنه، توان موتور و غیره بستگی دارد.

خرید ویلچر برقی

در زمان خرید ویلچر برقی به کیفیت قطعات آن مانند دسته‌ها، جا پایی، چرخ‌ها، موتور الکتریکی، باتری‌ها، صندلی و روکش صندلی دقت کنید. ویلچر وسیله‌ای است که اغلب به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین جهت کیفیت و کارایی آن اهمیت زیادی دارد. شما می‌توانید ویلچر برقی مورد نیاز خود را به آسانی و با بیشترین کیفیت از سایت درمان کالا تهیه کنید. پس از بررسی ویژگی‌های انواع ویلچر برقی و مشاهده عکس ویلچر در این سایت، می‌توانید محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. در این بخش ویلچرهای برقی برندهای برتر دنیا از جمله: Comfort، Kaiyang، Faratech و غیره معرفی شده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویلچرهای برقی پیشنهاد می‌شود مطلب زیر را در وبلاگ درمان کالا مطالعه بفرمایید:

0 تا 100 ویلچرها