چرا درمان کالا - تجهیزات پزشکی درمان کالا | مرجع تخصصی بررسی و فروش کالای پزشکی

درمان کالا ویژگی هایی ممتاز دارد که بر اساس آن ها میتوان ادعا نمود که خرید از درمان کالا بهترین گزینه برای مشتریان است. هدف ما "داشتن یک حساب کاربری برای هر ایرانی" است. با توجه به موارد زیر استفاده از خدمات و خرید از درمان کالا در مقایسه با دیگر تامین کنندگان برای مشتریان انتفاع مادی، امنیت و آسایش بیشتری را فراهم می آورد:

 1. درمان کالا در تمامی اقلام عرضه شده خود به عنوان نماینده رسمی کالاهای پزشکی و یا نماینده مجاز و انحصاری معتبرترین برندها اقدام به واردات، توزیع، عرضه، فروش و خدمات پس از فروش کالاهای پزشکی می نماید.
 2. با خرید از درمان کالا مشتریان از اصل بودن کالا و اصالت کانال توزیع اطمینان حاصل میکنند.
 3. درمان کالا ثبت شده در اداره کل تجهیزات پزشکی بوده و دارای ناظر فنی می باشد.
 4. ضمانت تعویض کالای خریداری شده تا 7 روز یکی ازدیگر روشهای تامین رضایت حداکثری مشتریان است.
 5. حتی اگر به هر دلیل مشتریان در استفاده از گارانتی با تامین کننده (واردکننده یا تولید کننده) به مشکل برخورد نمایند، درمان کالا تمام تلاش خود را به کار میبندد تا رضایت مشتری تامین شود.
 6. قیمتها در سایت درمان کالا همواره به روز می شوند و مشتریان مطمئن خواهند بود که با قیمت مناسب و واقعی و با شفافیت کامل احتیاجات کالای درمانی خود را تهیه می نمایند.
 7. درمان کالا دارای بزرگترین و متنوع ترین انبار کالاهای پزشکی با بیش از 12000  قلم کالای موجود در انبار است.
 8. درمان کالا یک فروشگاه مارکت پلیس (بازارگاه) نیست، بلکه همه کالاها را خود تامین، بررسی، انبارش و پردازش (ارسال) مینماید که این قابلیت درمان کالا را به منبع و مرجع اصلی تامین، تهیه و توزیع بسیاری از اقلام پزشکی در کشور تبدیل نموده است.
 9. زمان تحویل سفارشات توسط درمان کالا در تهران همان روز و برای شهرستان‌ها به طور معمول 72 ساعت پس از ثبت سفارش است. (کلیه سفارشات شهرستان در کمتر از 24 ساعت تحویل پست می‌شود.)
 10. ارسال سفارشات در تهران توسط ناوگان اختصاصی درمان‌کالا و در شهرستان‌ها با سرویس اختصاصی پست صورت می‌پذیرد، بنابراین در تمامی شرایط سرعت و کیفیت ارسال توسط درمان‌کالا تضمین می‌گردد.
 11. امروزه اغلب مراکز درمانی کشور و تعداد کثیری از پزشکان و مشتریان خانگی از خدمات درمان کالا به صورت مداوم استفاده مینمایند. بیش از 200 هزار کاربر تا امروز در سایت درمان کالا ثبت نام و بعضاً به صورت مداوم خرید مینمایند.
 12. رشد قابل توجه کمی و کیفی مشتریان (میانگین رشد دوبرابری در هر سال) میسر نبوده مگر بر مبنای رضایت مشتریان و معرفی درمان کالا به یکدیگر به عنوان مرجع مطمئن و قابل اعتماد کالای پزشکی.
 13. در مدت فعالیت درمان کالا تا کنون، موثرترین روش تبلیغی و ترویجی استفاده شده، معرفی از طریق مشتریان راضی و تبدیل مشتریان به معرفان، مشتریان دائمی و راضی و مبلغان درمان کالا بوده است.
 14. درمان کالا مرجع تخصصی کالای پزشکی است و در این حوزه متخصص و متمرکز است.
 15. مشاوران فنی و متخصص در درمان کالا همواره همراه مشتریان بوده و ضمن ارائه مشاوره تخصصی، شناخت خوبی از کالاهای پزشکی، تفاوتها، ظرافتها، کیفیت، کارآیی و اعتبار کالاها و برندهای کالای پزشکی داشته و آنرا با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند.
 16. فروش کالا تنها هدف در درمان کالا نیست و "تامین ملزومات سلامت و درمان، آنچنان که شایسته است" رسالت اصلی درمان کالا میباشد.
 17. مشتریانی که نمیتوانند خرید آنلاین انجام دهند، به راحتی میتوانند با شرکت تماس بگیرند و یا از طریق شبکه های اجتماعی درخواست خود را ارسال نمایند. همکاران ما در فروش سفارش شان را دریافت، ثبت و ارسال مینمایند.
 18. هزینه ارسال سفارشات برای کلیه نقاط کشور - اعم از تهران و یا شهرستانها و فارغ از اندازه و حجم سفارش - ثابت میباشد.
 19. هزینه ارسال برای سفارش های بیشتر از 450 هزار تومان هزینه ارسال رایگان و برای سفارش های کمتر از 450هزار تومان هزینه ارسال  45000 تومان است.
 20. همه مشتریان درمان کالا در اقصی نقاط کشور از قیمت یکسان، شفافیت و تامین احتیاجات با حداقل هزینه و بدون واسطه و در کوتاهترین زمان ممکن استفاده میتماند.
 21. تجربه کاربری سایت درمان کالا بسیار بالاست و همواره پایش میشود و رو به بهبودی است. مراجعان به راحتی میتوانند محصول دلخواه خود را در سایت بیابند.
 22. تیم 50 نفره درمان کالا تماماً در خدمت و در راستای تامین سلایق و نیازهای مشتریان یکپارچه و هماهنگ میکوشند.
 23. وضعیت سئوی محصولات درمان کالا در بهترین وضعیت ممکن است. میانگین 2 در رده بندی موتور جستجوی گوگل. این یعنی حتی از طریق گوگل نیز مشتریان به راحتی به نیازهای خود در درمان کالا میرسند.
 24. امکان خرید اقساطی از درمان کالا از طریق وبسایت لندو وجود دارد.
 25. کادر درمان و مراکز درمانی برای درمان کالا بسیار ویژه اند و افتخار میکنیم به بهترین وجه ممکن در خدمتشان هستیم.
 26. همکاری با نهادهای خیریه و مشارکت در اهداف خیر و کمک افتخار ما است.
 27. اگر تقاضا برای کالاهای پزشکی به هر دلیل (مانند اپیدمی ها و یا نوسانات نرخ ارز) افزایش یابد، قیمت‌ها در درمان کالا افزایش نمیابد و فروش نیز متوقف نمی‌شود.
 28. درمان کالا به جز تعطیلات رسمی تعطیل نیست. به دلیل تامین محصولات درمان‌کالا از انبار اختصاصی، درمان کالا در تمامی شرایط فعال است.
 29. مشتریان به ازای خرید خود در سایت، 1 درصد از مبلغ خرید را درحساب کاربریشان ذخیره مینمایند که میتوانند در سفارشات بعدی تا یکسال خرج نمایند.