ضد شپش

7 محصول

پربازدیدترین جدیدترین پرفروش ترین ارزان ترین گران ترین
فیلتر
 1. شانه ضد شپش دسته دار ترمیناتور
  قیمت ویژه 52,000 تومان قیمت عادی 61,100 تومان
  1
  + 1 -
 2. شانه ضد شپش تمام استیل ترمیناتور
  قیمت ویژه 91,000 تومان قیمت عادی 107,000 تومان
  1
  + 1 -
 3. اسپری دافع شپش نلا 400 میلی لیتر
  قیمت ویژه قیمت عادی
  اتمام موجودی
 4. محلول دافع حشرات نلا اسکاب دافع گال و شپش 60 میلی لیتر
  قیمت ویژه قیمت عادی
  اتمام موجودی
 5. اسپری جلوگیری از انتقال شپش نلا 120 میلی لیتر
  قیمت ویژه قیمت عادی
  اتمام موجودی
 6. لوسیون ضد شپش لایس فری سریتا حجم 50 میلی لیتر
  قیمت ویژه قیمت عادی
  اتمام موجودی
 7. شانه ضد شپش کاریز
  امتیاز:
  100%
  اتمام موجودی
تا بر صفحه

اسپری ضد شپش

اسپری ضد شپش برای دفع شپش از روی لباس و ملحفه قابل استفاده بوده و شما در طول درمان و از بین بردن حشرات از پوست سرتان، به طور همزمان می‌توانید با استفاده از این اسپری ضد شپش، از انتشار آن به محیط جلوگیری نموده تا امکان رشد و شیوع مجدد را کاملا از بین ببرید. از اسپری پیشگیری از شپش به منظور ریشه‌کنی حشرات از لوازم، وسایل، لباس‌ها، کمد و غیره استفاده می‌شود که کاملا پایه طبیعی داشته و باتوجه به فارماکوپه گیاهی پایه‌ریزی شده است. اسپری ضد شپش برای لباس و ملحفه با مکانیسم فلج نمودن، باعث مرگ حشره خواهد شد.

اسپری ضد شپش

اسپری ضد شپش برای لباس و ملحفه

اسپری ضد شپش برای از بین بردن این موجود از لباس، ملحفه و رخت‌خواب مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین مانع از گسترش شپش و سرایت آن به افراد دیگر خواهد شد. ویژگی‌های اسپری پیشگیری از شپش شامل موراد زیر است:

استفاده از اسانس‌های گیاهی و ضد حشره مانند رزماری، اسطوخودوس و غیره
بی خطر برای انسان
سازگار با محیط زیست
قابلیت استفاده از این محلول در وسایل شخصی و البسه

اسپری ضد شپش

بهترین اسپری ضد شپش

انواع مختلفی از آفت‌کش‌ها برای از بین بردن شپش از گذشته تولید شده‌اند که پایه شیمیایی دارند و به همین دلیل عوارض مختلفی را به دنبال خواهند داشت. این محصولات برای محیط زیست مضر بوده و در صورت تماس با انسان موجب مسمومیت خواهند شد؛ همچنین شپش‌ها و حشرات نیز در طول زمان در برابر آن‌ها مقاوم شده‌اند. به همین دلیل امروزه استفاده از محصولاتی با پایه گیاهی جایگزینی مناسب برای ترکیبات شیمیایی هستند.

بهترین اسپری ضد شپش باید از ترکیبات گیاهی تهیه شده باشد تا از بروز حساسیت جلوگیری کند. اسپری دافع حشرات ارائه شده در سایت درمان کالا ساختاری کاملا گیاهی داشته و در تهیه آن از عصاره گیاهانی همچون رزماری، اکالیپتوس و مریم گلی استفاده شده است.

اسپری ضد شپش برای وسایل منزل

محلول ضد شپش

توجه داشته باشید که این محصولات دافع مگس، سوسک، مورچه و غیره نیست، بلکه برای از بین بردن شپش و حشرات از لباس و ملحفه استفاده می‌شود. برای استفاده از آن، ابتدا در محصول را باز کرده و محلول را بر روی وسایل منزل مانند رخت‌خواب اسپری کنید تا شپش‌ها دفع شوند. توجه داشته باشید که این محصولات را باید دور از تابش نور خورشید نگهداری کرد و از دسترسی کودکان به اسپری شپش جلوگیری نمود. اسپری ضد شپش برای وسایل منزل فاقد رنگ، بو و چربی است و مانع از ایجاد حساسیت می‌شود.

اسپری دافع حشرات نلا

در برخی از حیوانات خانگی و پرندگان که در لانه و قفس نگهداری می‌شوند، حشرات موذی به نام شپشک و لارو وجود دارند که موجب احساس خارش مداوم و بی‌قراری در آن‌ها می‌شود. اسپری دافع حشرات نلا راهکار مناسبی جهت مبارزه با این حشرات کوچک در حیوانات شناخته می‌شود؛ بدین گونه که این محلول به‌طور مستقیم در داخل لانه، قفس، پرها و داخل موهای حیوانات (به‌غیر از سر و چشم) پاشیده می‌شود. برای دفع حشرات گیاهان خانگی و آپارتمانی هم می‌توان از این اسپری های شپش استفاده نمود، به گونه‌ای که با پاشش مستقیم محصول بر روی برگ و تنه گیاهان، می‌توانید از رشد و گسترش حشرات جلوگیری نمایید.

خرید اسپری ضد شپش

اسپری پیشگیری از شپش راهکاری مناسب برای دفع شپش‌ها است که عوارضی را برای شما به دنبال نخواهد داشت زیرا بر پایه ترکیبات گیاهی تولید شده است. اسپری شپش برای لباس را باید از فروشگاهی معتبر خریداری کنید تا نگران کیفیت محصول و قیمت آن نباشید. خرید این محصول از سایت درمان کالا دارای مزیت‌های همچون تحویل سریع و کیفیت بالا است. همچین قیمت این محصول کمتر از فروشگاه‌های دیگر همچون اسپری ضد شپش برای لباس و ملحفه دیجی کالا خواهد بود.