Product was successfully added to your shopping cart.

زیرنشیمنی

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

۳۵ آیتم

تنظیم جهت صعودی

۳۵ آیتم

زیر نشیمنی طبی

برخی افراد باتوجه به مشاغلی که دارند، در طول روز مدت زمان طولانی را نشسته‌اند. اغلب صندلی‌ها از حالت مناسب ستون فقرات و استخوان‌ها پشتیبانی نمی‌کنند و همچنین موجب افزایش فشار می‌شوند. کارمندان، رانندگان تاکسی، اپراتور شرکت‌ها و غیره از جمله افرادی هستند که بیش از دیگران در معرض ابتلا به دردها و عارضه‌های ناشی از نشستن طولانی مدت خواهند بود.

انواع بالش زیر نشیمنی طبی برای کاهش فشار بر روی ستون فقرات کاربرد دارند و برای افرادی که از دردهای این نواحی رنج می‌برند و یا افرادی که به مدت طولانی در یک نقطه می‌نشینند، بسیار مناسب است. این محصولات با فرم استانداردی که برای بدن ایجاد می‌کنند، باعث افزایش جریان خون و کاهش احتمال عارضه‌های کمر، لگن و گردن می‌شوند. استفاده از بالشتک نشیمن طبی مناسب از سفت شدن ماهیچه‌ها، آسیب استخوان‌های لگن و ستون فقرات و انواع بیماری‌های موضعی جلوگیری می‌کند.

بالش زیر نشیمنی

بالشتک نشیمن طبی از مواد اولیه باکیفیتی مانند پشم یا پنبه تهیه می‌شوند که در طول استفاده مدوام تغییر حالت نداده و کاربرد خود را از دست نمی‌دهند. همچنین جنس رویه بالش زیر نشیمنی از موادی است که هوا را عبور داده و از تعرق جلوگیری می‌کند. معمولا کاور نشیمن طبی را می‌توان جدا کرد و قابل شست‌وشو است. همانطور که گفتیم استفاده از زیر نشیمنی طبی از آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کنند؛ اما افرادی که دچار شکستگی در ناحیه دنبالیچه شده‌اند، باید از بالش زیر نشیمنی استفاده کنند، چراکه نشستن برای این افراد کار خطرناکی است.

انواع زیرنشیمنی طبی

بالش زیر نشیمنی دارای انواع مختلف زیر است که قیمت بهترین زیر نشیمنی طبی به نوع آن نیز وابسته است:

زیرنشیمنی ایررینگ الیافی: ارزان‌ترین نوع بالش زیر نشیمنی بوده که با استفاده از الیاف ویسکوز پر شده است. با توجه به نوع این الیاف، بالش پس از مدتی دچار تغییر شده و ضخامت آن کاهش می‌یابد.
زیرنشیمنی بادی: همانطور که از نام این زیر نشیمنی مشخص است، آن را با استفاده از باد پر کرده‌اند که می‌توان با تغییر میزان باد، ضخامت زیرنشیمی را تغییر داد.

زیرنشیمنی اسفنجی: این نوع از بالشتک نشیمن طبی کیفیت بسیار مناسبی داشته و 40 درصد فشار را به خود جذب می‌کند، در نتیجه بهترین نوع نشیمن طبی برای دردهای شدید و بیماری‌های مزمن است.

قیمت بهترین زیر نشیمنی طبی

انواع نشیمن طبی در موقعیت‌های مختلفی مانند نشستن پشت میز، صندلی خودرو و یا روی زمین مورد استفاده قرار می‌گیرند. قیمت بهترین زیر نشیمنی طبی به مواد متعددی همچون ابعاد و اندازه زیر نشیمنی، وزن آن، کیفیت مواد اولیه، چنس رویه و غیره بستگی دارد. البته برند تولیدکننده محصول نیز از مواردی است که بر قیمت آن اثرگذار خواهد بود. بدون شک برندهای خارجی قیمت بیشتری در مقایسه با نمونه‌های مشابه ایرانی خواهند داشت. در زمان خرید بالش زیر نشیمنی، ابتدا به کیفیت و کارایی آن توجه کنید و سپس قیمت را مدنظر قرار دهید.

خرید زیر نشیمنی طبی

انواع بالش زیر نشیمنی دارای مزایای متعددی همچون قیمت ارزان، قابل دسترس بودن (پرتابل) و طول عمر بالا هستند. برای خرید بالشتک نشیمن طبی به نکاتی همچون ابعاد مناسب، کیفیت محصول، رویه قابل شست‌وشو، قابلیت گردش هوا، جنس الیاف و غیره توجه کنید.

برای خرید زیر نشیمنی طبی به فروشگاه‌های معتبر مراجعه نمایید تا از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن باشید. انواع بالشتک نشیمن طبی در سایت درمان کالا ارائه شده‌اند و شما می‌توانید آن‌ها را به آسانی سفارش داده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید. با خرید از سایت درمان کالا از بابت کیفیت محصول و قیمت مناسب آن در مقایسه با دیگر فروشگاه‌ها مطمئن خواهید بود. در این بخش زیرنشیمنی‌های برندهای معروف دنیا از جمله Ledragomma، ROHO، Hooshmand، Gymnic، Verna و Barad معرفی شده است.