Product was successfully added to your shopping cart.

اتوسکوپ

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۷۲ تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۷۲ تا

  1. ۱
  2. ۲

اتوسکوپ یا اوریسکوپ یک وسیله است که می توان به کمک آن یک معاینه کامل گوش را انجام داد. به کمک اتوسکوپ می توان مجرای گوش خارجی و پرده صماخ را مشاهده نمود و از سلامت یا جراحت آن آگاه شد. این دستگاه از یک دسته و یک سر تشکیل شده است. دسته حاوی یک منبع الکتریکی تولید نور و سر حاوی یک عدسی با قدرت بزرگنمایی کم می باشد. در بعضی از مدل‌های اتوسکوپ، دریچه عدسی به صورت متحرک و قابل جداسازی بوده و به وسیله آن می‌توان برخی از ابزارهای معاینه را با هدایت اتوسکوپ وارد مجرای گوش کرد. از این خاصیت به عنوان مثال، در خارج کردن ترشحات گوش (سرومن) استفاده می‌شود. برخی دیگر از مدل‌ها، دارای محلی به منظور وارد کردن هوا از طریق اسپکولوم به داخل مجرا برای ارزیابی میزان تحرک پرده تمپان می‌باشند.

اتوسکوپ‌ها میتوانند در حالتهای ثابت و قابل حمل مورد استفاده قرار گیرند. انواع ثابت با کمک یک رابط به منبع الکتریسیته متصل می‌شوند، در شرایطی که انواع قابل حمل، اغلب حاوی باتری‌های قابل شارژ (در قسمت دسته اتوسکوپ) هستند. اتوسکوپ‌ها می‌توانند بدون نیاز به کارگذاری اسپکولوم و به صورت جداگانه برای معاینه بینی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

در این قسمت از کاتالوگ محصولات، اتوسکوپهای عرضه شده به صورت مستقل را از معتبرترین برندهای هاین، ریشتر و ولش آلن عرضه نموده ایم. ترکیب اتوسکوپ و افتالموسکوپ را به صورت ست میتوانید در گروه اصلی این زیر شاخه (قسمت "ست معاینه" به تفصیل ملاحظه نمایید). 

امکان انجام حکاکی نام به صورت رایگان بر روی کلیه تجهیزات معاینه وجود دارد. برای استفاده از این سرویس میتوانید نام دلخواه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات تکمیلی وارد نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتوسکوپ ها، مطلب زیر از وبلاگ درمان کالا را مطالعه بفرمایید:

راهنمای انتخاب اتوسکوپ مناسب