۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

اتوسکوپ

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۷۹ تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۷۹ تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

اتوسکوپ

اتوسکوپ یا اوریسکوپ یک وسیله است که می‌توان به کمک آن معاینه کامل گوش را انجام داد. با استفاده از اتوسکوپ مجرای گوش خارجی و پرده صماخ مشاهده می‌شود تا سلامت یا جراحت آن مشخص شود. این دستگاه از یک دسته و یک سر تشکیل شده است. دسته حاوی یک منبع الکتریکی تولید نور و سر حاوی یک عدسی با قدرت بزرگنمایی کم می‌باشد. 

در بعضی از مدل‌های اتوسکوپ، دریچه عدسی به صورت متحرک و قابل جداسازی بوده و به وسیله آن می‌توان برخی از ابزارهای معاینه را با هدایت اتوسکوپ وارد مجرای گوش کرد. از این خاصیت به عنوان مثال، در خارج کردن ترشحات گوش (سرومن) استفاده می‌شود. برخی دیگر از مدل‌های دستگاه معاینه گوش، دارای محلی به منظور وارد کردن هوا از طریق اسپکولوم به داخل مجرا برای ارزیابی میزان تحرک پرده تمپان هستند.

دستگاه معاینه گوش

انواع دستگاه معاینه گوش می‌توانند در حالت‌های ثابت و قابل حمل مورد استفاده قرار گیرند. انواع ثابت با کمک یک رابط به منبع الکتریسیته متصل می‌شوند، در صورتی که انواع قابل حمل، اغلب حاوی باتری‌های قابل شارژ (در قسمت دسته اتوسکوپ) هستند. اتوسکوپ‌ها می‌توانند بدون نیاز به کارگذاری اسپکولوم و به صورت جداگانه برای معاینه بینی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

انواع اتوسکوپ

دستگاه معاینه گوش انواع مختلفی داشته که برخی از آن‌ها با جریان الکتریسیته کار می‌کنند و برخی دیگر قابل شارژ هستند. در اینجا برخی از انواع اتوسکوپ را معرفی می‌کنیم:

  • اتوسکوپ LED جیبی: گونه‌ای قابل حمل، مقرون به صرفه و با کارکرد آسان است که محبوبیت زیادی دارد. این وسیله برای معاینه بیماران و یا آموزش‌های پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • مجموعه‌های اتوسکوپ: این محصول تخصصی‌تر بوده و قیمت گران‌تری دارد. باتری نیکل- کادمیوم، دسته‌های قوی با قابلیت شارژ مجدد، قابلیت جابجایی و غیره از ویژگی‌های آن بوده و دارای لوزام جانبی متعددی است.
  • ست اتوسکوپ فیبر نوری: در این محصولات از فناوری فیبر نوری برای قابلیت بررسی بهتر استفاده شده است. همچنین دارای سیستم نوردهی هالوژن بوده که برای شناسایی رنگ بافت داخل گوش مفید هستند.

قیمت اتوسکوپ

قیمت اتوسکوپ با توجه به ویژگی‌ها، کیفیت و جنس آن متفاوت خواهد بود. برند تولیدکننده محصول نیز از عوامل تاثیرگذار بر قیمت انواع دستگاه معاینه گوش است. با وجود آنکه قیمت هر محصول، عامل تاثیرگذاری بر خرید آن خواهد بود اما برای خرید اتوسکوپ ابتدا به کیفیت و کارایی آن توجه کنید و سپس قیمت را مدنظر قرار دهید. محصولات ارائه شده در این بخش علاوه بر کیفیت زیاد، قیمت مناسب‌تری در مقایسه با دیگر فروشگاه‌ها دارند.

قیمت اتوسکوپ ریشتر

ریشتر (Reister) برندی معتبر در زمینه تولید انواع اتوسکوپ است که محصولات آن محبوبیت زیادی دارند. قیمت اتوسکوپ ریشتر به عوامل مختلفی بستگی دارد. این برند تولید کشور آلمان بوده و دارای ویژگی‌هایی همچون انجام تست‌های نپوماتیکی، لامپ LED، لنز با بزرگنمایی 3 برابر و غیره هستند. در زمان انتخاب مدل‌های مختلف این برند به ویژگی‌های آن‌ها توجه کنید.

خرید اتوسکوپ

برای خرید اتوسکوپ ابتدا با توجه به نیاز و بودجه خود، مدل موردنظر را انتخاب کنید. در این قسمت اتوسکوپ‌های عرضه شده به صورت مستقل را از معتبرترین برندهای هاین، ریشتر و ولش آلن عرضه نموده‌ایم. ترکیب اتوسکوپ و افتالموسکوپ را به صورت ست می‌توانید در گروه اصلی این زیر شاخه یعنی قسمت "ست معاینه" به تفصیل ملاحظه نمایید. 

امکان انجام حکاکی نام به صورت رایگان بر روی کلیه تجهیزات معاینه وجود دارد. برای استفاده از این سرویس می‌توانید نام دلخواه را هنگام ثبت سفارش در قسمت توضیحات تکمیلی وارد نمایید. همچنین با خرید از سایت درمان کالا از بابت کیفیت و قیمت اتوسکوپ خریداری شده آسوده خاطر خواهید بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اتوسکوپ ها، مطلب زیر از وبلاگ درمان کالا را مطالعه بفرمایید:

راهنمای انتخاب اتوسکوپ مناسب