Product was successfully added to your shopping cart.
نوزونت ضد خروپف هوپنوس

نوزونت ضد خروپف هوپنوس

‎۱۹۵٬۰۰۰ تومان

(موجود)

نوزونت ضد خروپف هوپنوس

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع

خواب راحت تر

خروپف کمتر

تنفس بهتر

‎۱۹۵٬۰۰۰ تومان

* فیلدهای الزامی

‎۱۹۵٬۰۰۰ تومان

جزییات

مشخصات و نحوه عملکرد نوزونت ضد خروپف  

نوزونت ضد خروپف یک از وسیله های از بین برنده خروپف می‌باشد که باعث بازتر شدن محفظه‌های سوراخ بینی شده و گرفتگی بینی که از علل خروپف هست را از بین می‌برد. جنس این محصول از سیلیکون نرم بوده که باعث راحتی در استفاده از آن می‌شود.

درهر بسته از محصول 4 سایز متفاوت قرار داده شده که افراد مختلف بتوانند از آن استفاده نمایند. این محصول به دو شکل مخروطی و استوانه تولید شده است که توصیه می‌گردد کسانی که دارای مشکل حاد تنفسی و یا خروپف شدید هستند از نوع مخروطی و کسانی که دارای مشکل تنفسی خفیف بوده و یا پره‌های بینی آن‌ها کوچک‌تر می‌باشد از نوع استوانه ای استفاده نمایند.

ایجاد خروپف ممکن است به علت های مختلف مانند گرفتگی بینی، افتادگی عضلات مسیر تنفسی، حساسیت فصلی، زاویه گردن و گلو، بیماری آپنه، اضافه وزن، پلیپ، دمر خوابیدن و کمبود اکسیژن خون رخ دهد. شما میتوانید با استفاده از نوزونت ضد خروپف هوپنوس میزان خورپف خود را کاهش دهید. پیشنهاد می‌گردد برای اثر بخشی بیشتر این محصول از چانه بند ضد خروپف نیز استفاده نمایید.

 ویژگی‌ها

  • دو نوع مخروطی و استوانه ای
  • هر بسته شامل 4 سایز مختلف
  • خواب راحت تر
  • تنفس بهتر
  • خروپف کمتر
  • ساخت چین

سوالات متداول

1‌) آیا این محصول سایز بندی دارد؟

بله، در هر بسته 4 سایز متفاوت موجود می‌باشد.

2)‌ چرا در توضیحات درج شده است کم کننده خروپف،آیا آن را درمان نمی‌کند؟

در صورت استفاده از این محصول، در کوتاه مدت خروپف شما را کم می‌کند و در صورت استفاده در دراز مدت مشکل خروپف را درمان می‌کند.

3)‌ تفاوت نوع مخروطی و استوانه ای آن چیست؟

نوع مخروطی این نوزونت بیشتر مناسب افرادی هست که دارای مشکل حاد تنفسی بوده و یا دچار خروپف های شدید می باشند اما نوع استوانه ای آن مناسب افراد با خروپف کم و یا بیماری خفیف تنفسی هستند می باشد.

4) مهمترین علت های بروز مشکل خروپف چیست؟

ایجاد خروپف ممکن است به علت های مختلف مانند گرفتگی بینی، افتادگی عضلات مسیر تنفسی، حساسیت فصلی، زاویه گردن و گلو، بیماری آپنه، اضافه وزن، پلیپ، دمر خوابیدن و کمبود اکسیژن خون رخ دهد.

اطلاعات اضافی

برند هوپنوس-Hoopnoos
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد