۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ویلچر ساده

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۴۲ تا

  1. ۱
  2. ۲
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۴۲ تا

  1. ۱
  2. ۲

قیمت ویلچر

ویلچر انواعی مختلفی دارد که شما می‌توانید بر اساس نیاز خود مدل مناسب را انتخاب کنید. اگر به دنبال ویلچرهایی هستید که به صورت دستی و بدون استفاده از برق حرکت داده شوند، می‌توانید انواع ویلچر ساده را انتخاب کنید. ویلچرهایی با چرخ‌های عقبی بزرگتر برای موقعیت‌هایی مناسبی هستند که می‌خواهید از موانع عبور کنید اما طبیعتا به نیروی بیشتری برای حرکت نیاز دارند؛ پس اگر شما نیروی کافی برای جابجایی این نوع ویلچرها را ندارید، می‌توانید ولیچرهایی با چرخ‌های عقبی کوچک‌تر انتخاب کنید. قیمت ویلچر ساده کمتر از ویلچرهای برقی خواهد بود.

انواع ویلچر ساده

ویلچرهای ساده مناسب افرادی است که توان حرکت دادن ویلچر از طریق اندام‌های فوقانی بدن را دارند و یا برای جابجا شدن در داخل منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویلچرهای ساده انواع مختلفی داشته که در ادامه برخی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

ویلچر تاشو

ویلچر ساده

ولیچر تاشو یکی از مدل‌های محبوب ویلچر ساده است که از پهنا یا درازا جمع می‌شود. این ویلچرها به آسانی قابل جابجایی بوده و مناسب افرادی هستند که قصد دارند با ماشین جابجا شوند که می‌توانند ویلچر را به آسانی در صندوق عقب جای دهند. جنس بدنه این ویلچر از فلزهای مقاوم و سبک مانند آلومینیوم ساخته شده است و قیمت ویلچر تاشو به کیفیت قطعات آن وابسته است.

ویلچر دستی معمولی

این نوع ویلچرها دارای چرخ‌های بزرگ در قسمت عقب و چرخ‌های کوچک‌تر در قسمت جلویی هستند. وزن کم این مدل‌ها موجب حرکت دادن آسان‌تر آن‌ها می‌شود. برای عبور از موانع می‌توان تنها از چرخ‌های عقبی استفاده کرد و به صورت تک‌چرخ ویلچر را جابجا نمود. قیمت ویلچر ساده معمولی با توجه به امکانات محدود آن کمتر خواهد بود.

ویلچر یک دستی یا یک طرفه

در ویلچرهای یک دستی هر دو طوقه در یک طرف قرار داده شده‌اند تا امکان نگه داشتن و ترمز کردن ویلچر با یک دست فراهم شود. این نوع ویلچر مناسب افرادی همی پلژی است که یک طرف بدن آن‌ها فلج شده یا ضعیف‌تر است. طراحی این نوع ویلچر به گونه‌ای است که فرد در هنگام دور زدن تنها به حرکت دادن یک طوقه نیاز دارد.

ویلچر ساده

اجزای ویلچر ساده

کیفیت اجزای ویلچر در قیمت ویلچر ساده تاثیرگذار است و باید در زمان خرید ویلچر مدنظر قرار گرفته شود. اجزای اصلی ویلچر ساده شامل موارد زیر خواهد بود:

چرخ‌ها
لبه یا طوقه چرخ
ترمز
سطوح نشیمن و بالشتک‌ها
دسته صندلی
جاپایی
میله‌های ویلچر

قیمت ویلچر ساده

ویلچر ساده در مقایسه با دیگر انواع ویلچر قیمت کمتری دارد، چراکه در ساخت آن از مواد اولیه و قطعات کمتری استفاده شده است. قیمت ویلچر ساده به عوامل مختلفی مانند کیفیت بدنه، قابلیت تاشدن ویلچر، جنس کفی و پشتی، نوع طراحی، جنس چرخ‌ها و خدمات پس از فروش بستگی دارد. در زمان خرید ویلچر ابتدا به کیفیت و ویژگی‌های محصول توجه کنید و سپس قیمت آن را مدنظر قرار دهید.

خرید ویلچر ساده

به طور کلی ویلچرهای ساده در انواع ویلچر حمام، ویلچر کودکان، ویلچرهای تاشو و غیره طراحی می‌شوند. برای خرید ولیچر ساده باید به فروشگاه‌های مطمئن مراجعه نمود تا بتوان از کیفیت محصول خریداری شده اطمینان حاصل کرد. سایت درمان کالا یک فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه تخصصی عرضه انواع تجهیزات پزشکی است. انواع ویلچر ساده عرضه شده در سایت درمان کالا قیمت کمتری نسبت به دیگر فروشگاه‌ها مانند قیمت ویلچر ساده دیجی کالا خواهد داشت. در این بخش ویلچرهای برندهای برتر Faratech، Meyra، IranBehkar و Kaiyang برای خرید شما معرفی شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویلچرهای ساده مطلب زیر را در وبلاگ درمان کالا مطالعه فرمایید:

0 تا 100 ویلچرها