Product was successfully added to your shopping cart.

ویلچر

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۹۲ تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۹۲ تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

ویلچر

ویلچر در حقیقت صندلی چرخداری است که به افراد دارای معلولیت و یا مشکلات حرکتی کمک می‌کند. ویلچرها در انواع مختلف تولید شده‌اند و به دو دسته کلی ویلچر دستی و برقی تقسیم می‌شوند. انواع ویلچر دستی مناسب افرادی است که دارای توانایی حرکت دادن ویلچر هستند و یا اغلب در خانه به سر می‌برند؛ اما افرادی که برای حرکت دادن ویلچر دستی مشکل داشته و یا فعالیت‌های خارج از منزل دارند، بهتر است از ویلچرهای برقی استفاده کنند.

زاویه نشیمنگاه صندلی در ویلچرها اهمیت بسیاری دارد. در حالت معمولی این زاویه 10-0 درجه است اما در ویلچرهای ورزشی تا 20 درجه قابل افزایش است. هرچه زاویه بیشتر باشد، پایداری فرد بر روی ویلچر افزایش می‌یابد، ولی احتمال ایجاد زخم بستر نیز بیشتر می‌شود. محل قرارگیری پا از این نظر حائز اهمیت است که موجب حفظ تعادل، داشتن وضعیت مناسب و حفاظت از پا در برابر آسیب و ضربه خواهد شد. اندازه ویلچر نیز از نکات بسیار مهم است و باید توسط کارشناسان کاردرمانی تنظیم شود. به عنوان مثال بزرگ بودن ویلچر می‌تواند باعث خم شدن ستون فقرات (اسکولیوز) یا تشدید آن گردد. 

ویلچر

قیمت ویلچر

قیمت ویلچر به عوامل مختلفی بستگی داشته و در نوسان خواهد بود. به طور کلی عواملی همچون جنس مواد اولیه به‌کار رفته در ساخت ویلچر، کیفیت قطعات، استحکام، ساده یا برقی بودن و دیگر ویژگی‌های آن بر قیمت خرید ویلچر اثرگذار خواهد بود. برند تولیدکننده محصول نیز از عوامل موثر بر قیمت ویلچر است. بدون شک برندهای ایرانی که در زمینه مونتاژ و تولید ویلچر فعالیت می‌کنند، محصولاتی با قیمت کمتر از نمونه‌های مشابه خارجی را ارائه خواهند داد.

ویلچر ارتوپدی

قیمت ویلچر تاشو

انواع ویلچر تاشو از نمونه‌های محبوب این وسیله هستند، چراکه سبک بوده و قابلیت حمل‌ونقل آسان‌تری دارند؛ به عنوان مثال به راحتی داخل ماشین جای می‌گیرند. ویلچر تاشو اغلب از مواد اولیه‌ای تهیه می‌شوند که علاوه بر افزایش استحکام، وزن وسیله را کاهش دهد. آلومینیوم یکی از مواد اولیه محبوب در ساخت ویلچر است که به دلیل وزن کم و مقاومت بالا، محبوبیت بسیاری دارد. قیمت خرید ویلچر تاشو نیز تابع عوامل مختلفی است که با توجه به کاربردی بودن این محصول مقرون به صرفه خواهد بود.

قیمت ویلچر در ایران

ویلچر ارتوپدی برقی

اولین نکته در قیمت ویلچر در ایران دستی یا برقی بودن آن است. قیمت ویلچرهای برقی به قدرت موتور، قابلیت نگهداری شارژ، توانایی ترمزها و دیگر امکانات آن بستگی دارد. برندهای ایرانی تولید ویلچر، سعی در ارائه محصولات باکیفیت، مطابق با نیاز خریداران دارند. با توجه به اینکه ویلچر وسیله مورد نیاز و همیشگی افراد کم توان است، ابتدا کیفیت و کارایی آن را مدنظر قرار دهید و سپس به قیمت آن توجه کنید.

ویلچر ارتوپدی

ویلچر ارتوپدی

ویلچر ارتوپدی دسته‌ای از انواع ویلچر است که علاوه بر دارا بودن مزایا دیگر ویلچرها، قابلیت‌های بیشتری نیز دارد که این وسیله را برای افراد کم توان مناسب‌تر کرده است. ویلچر ارتوپدی دارای زیر دستی متحرکی است که قابلیت جدا شدن دارد. همچنین قسمت پشتی ویلچر قابلیت خم شدن دارد که در مواقع لازم مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویلچر ارتوپدی سبک و مقاوم بوده و قابلیت تا شدن، جدا کردن چرخ‌ها، پشتی ویلچر و جاپایی را دارد.

خرید ویلچر

پس از تحقیق و بررسی در زمینه انواع ویلچرها و انتخاب مدل مناسب، باید به دنبال فروشگاهی معتبر باشید تا با خیال راحت به خرید محصول مورد نظر خود بپردازید. سایت درمان کالا یک فروشگاه باسابقه و معتبر در زمینه فروش ویلچر و دیگر تجهیزات پزشکی است. انواع ویلچر ساخت چین، آلمان، تایوان و یا مونتاژ ایران در این قسمت از محصولات درمان کالا معرفی شده‌اند. ویلچرهای برقی از برندهای متنوع فراتک، کایانگ و کامفورت و ویلچرهای ساده از برندهای معتبر و تست شده آلمان، تایوان و چین، در فروشگاه درمان کالا عرضه شده‌اند. پیشنهاد می‌شود برای اطلاع بیشتر در مورد ویلچرها، مطلب 0 تا 100 ویلچرها را در وبلاگ درمان کالا مطالعه کنید.