Product was successfully added to your shopping cart.

توالت فرنگی

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

۳۴ آیتم

تنظیم جهت صعودی

۳۴ آیتم

دستشویی فرنگی

 

دستشویی فرنگی

امروزه استفاده از توالت فرنگی افزایش یافته است و اغلب افراد می‌دانند که استفاده از دستشویی فرنگی بهتر از نمونه ایرانی است! در حین استفاده از توالت فرنگی فشار کمتری به کمر و زانو‌ها وارد می‌شود و به همین دلیل مناسب خانم‌های باردار، سالمندان، افراد دارای ناتوانی‌های جسمی حرکتی، مصدومان حوادث و بیماران مبتلا به ناراحتی‌های مفاصل است. حتی امروزه برخی افراد از توالت فرنگی استفاده می‌کنند تا به دردهای مفاصل مبتلا نشوند.

توالت فرنگی سیار

اغلب افراد به دلیل کمبود فضای کافی، زندگی در خانه‌های مستاجری و یا هزینه زیاد، توانایی نصب و راه‌اندازی توالت‌های فرنگی ثابت را ندارند و به همین دلیل به استفاده از توالت فرنگی سیار روی آورده‌اند. انواع توالت فرنگی پلاستیکی مزایای مختلفی نیز دارند. استفاده از این نوع توالت‌ها به نصب، کنده‌کاری و اتصال شیرآلات نیاز ندارد، وسیله‌ای دم دستی و کاربردی است که فضای سرویس بهداشتی را به صورت همیشگی اشغال نمی‌کند، هزینه تهیه آن محدود بوده و به آسانی از سایت‌های اینترنتی، داروخانه‌ها و فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی قابل تهیه است.

انواع توالت فرنگی سیار

با استفاده از دستشویی فرنگی سیار در صرف هزینه و زمان صرفه‌جویی کرده و بلافاصله پس از خرید می‌توانید آن را مورد استفاده قرار دهید. جنس این محصولات از پلاستیک، فایبرگلاس و گالوانیزه است. توالت فرنگی سیار انواع مختلفی داشته و به آسانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. انواع توالت فرنگی سیار شامل موارد زیر است:

توالت فرنگی دیواری
صندلی توالت فرنگی
دستشویی فرنگی تاشو
توالت یک تکه
توالت دو تکه

صندلی توالت فرنگی

این مدل از دستشویی فرنگی سیار محبوبیت زیادی داشته، چراکه طراحی آن شبیه صندلی یا مبل است و راحتی بیشتری را برای فرد فراهم می‌کند. در اغلب مدل‌هایی این نوع از توالت‌های فرنگی دسته نیز تعبیه شده است که در هنگاه بلند شدن و نشستن مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع دستشویی فرنگی برای افرادی که مشکل عدم تعادل و یا ناتوانی‌های حرکتی دارند، گزینه بسیار مناسبی است. صندلی توالت فرنگی دارای دو نوع با قیف ثابت یا تاشونده است.

انواع توالت فرنگی پلاستیکی

دستشویی فرنگی

در ساخت انواع دستشویی فرنگی از ماده پلاستیک مقاوم استفاده شده است. توالت فرنگی پلاستیکی دارای دو نوع مخزن‌دار و بدون مخزن است. نوع بدون مخزن آن دارای قیفی پلاستیکی است که بر روی سرویس توالت ایرانی قرار می‌گیرد. در هنگام خرید دقت داشته باشید که قیف توالت فاقد شیار باشد تا بهداشت آن به درستی رعایت شود. در توالت فرنگی مخزن‌دار یخشی مانند لگن در زیر توالت تعبیه شده که محل جمع‌آوری ادرار و مدفوع است. نوع مخزن‌دار مناسب افرادی است که به علت بیماری فاقد توانایی حرکت و رفتن به سرویس بهداشتی هستند. بخش مخزن از توالت جدا شده و به راحتی قابل تخلیه است.

خرید دستشویی فرنگی سیار

در هنگام خرید انواع توالت فرنگی پلاستیکی و سیار باید به نکات مختلفی همچون میزان استقامت آن، مقاومت در برابر زنگ‌زدگی، عدم پاشیده شدن آب به اطراف، نشیمنگاه مناسب، گنجایش مخزن در انواع مخزن‌دار توالت فرنگی، ابعاد و استفاده آسان توالت توجه کرد. پس از بررسی‌های مختلف و انتخاب نوع محصول مورد نظر، باید به سراغ فروشگاه‌های مطمئن بروید. سایت درمان کالا یک فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه فروش تجهیزات پزشکی است که در این زمینه سابقه‌ای طولانی دارد. انواع توالت فرنگی پلاستیکی و سیار باکیفیت در این فروشگاه عرضه شده‌اند.