۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

نبولایزر

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۳۹ تا

 1. ۱
 2. ۲
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۳۹ تا

 1. ۱
 2. ۲

دستگاه نبولایزر

دستگاه نبولایزر وسیله‌ای کاربردی جهت استنشاق انواع داروها به نحوی اثربخش است. برای استفاده از داروهای مصرفی با نبولایزر، محصولات منحصر به فرد و پیشرفته‌ای توسط برندهای مطرح به بازار عرضه شده است. استفاده از نبولایزرها مصرف دارو را در هر زمان و مکان از راه تنفس فراهم می‌کند.

انواع نبولایزر

نبولایزر کمپرسوری

نبولایزرها در دو دسته رایج کمپرسوری و اولتراسونیک به بازار مصرف عرضه شده‌اند.

1) نبولایزرهای کمپرسوری از رایج‌ترین انواعی هستند که نقش مفید در درمان بیماری‌های تنفسی به عهده دارند و ابعاد مناسب و وزن کم آن‌ها، اقبال عمومی را متوجه این دستگاه‌ها نموده است.

2) نبوبلایزرهای اولتراسونیک با تبدیل مولکول‌های دارویی به ذرات کوچک و قابل استنشاق، با استفاده از امواج فوق صوت، جدیدترین نبولایزرهای ساخته شده در سطح جهان محسوب می‌شوند. بر همین اساس برندهای مطرح مانند امرن و بیورر با استفاده از فناوری صفحات مشبک و امواج اولتراسونیک بهترین انواع دستگاه نبوبلایزر اولتراسونیک دیجیتالی را با قابلیت حمل آسان ارائه نموده‌اند.

مزایا استفاده از دستگاه نبولایزر

نبولایزر کمپرسوری

استفاده از این دستگاه برای اغلب افراد مفید است و دارای مزایا زیر خواهد بود:

 • قابلیت مصرف همزمان چند دارو را فراهم می‌کند.
 • برای کودکان که به سختی حاضر به خوردن دارو می‌شوند، انتخاب بسیار مناسبی است.
 • در شرایط حملات بیماری قابل استفاده خواهد بود.
 • استفاده از دستگاه نبولایزر برای بیماران مبتلا به آسم تاثیر بیشتری در مقایسه با اسپری خواهد داشت.
 • شیوه کار کردن با این دستگاه بسیار آسان است و به مهارت یا آموزش خاصی نیاز ندارد.
 • افراد مسن به استفاده از نبولایزر برای مصرف داروهای خود تمایل بیشتری دارند.
 • قیمت دستگاه نبولایزر با توجه به فواید آن، در مقایسه با بسیاری از دیگر تجهیزات پزشکی مقرون به صرفه است.

قیمت دستگاه نبولایزر

نبولایزر دستگاهی است که در طولانی مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل کیفیت و کارایی این محصول اهمیت زیادی دارد. قیمت دستگاه نبولایزر به موراد مختلفی همچون کیفیت قطعات، برند تولیدکننده محصول، قابلیت حمل، اندازه ذرات و غیره بستگی دارد و به همین دلیل قیمت ثابتی ندارد. بدون شک برندهای خارجی دستگاه نبولایزر قیمت بیشتری نسبت به نمونه‌های مشابه داخلی خواهند داشت.

دستگاه نبولایزر خانگی

برای خرید نبولایزر خانگی باید به نکاتی مانند سهولت استفاده، ویژگی‌های بیمار، کارایی دستگاه، سازگاری با شرایط پزشکی، دوام محصول و غیره توجه کرد. معمولا انواع دستگاه نبولایزر خانگی در صورت مراقبت مدوام و تعویض فیلترها، عمر بالایی دارند. به طور کلی نمونه‌های خانگی این دستگاه اندازه کوچک‌تری نسبت به نمونه‌های بیمارستانی دارند و برای استفاده بیمار در منزل تولید شده‌اند.

قیمت نبولایزر کودکان

نبولایزر کودکان

از فواید دیگر نبولایزرها انتقال سریع، آسان و مستقیم دارو به شش‌ها است که باعث اثر بخشی سریع‌تر می‌شود و همچنین برای کودکان که از خوردن قرص و شربت خودداری می‌کنند بسیار مناسب است؛ چرا که در این دستگاه دارو به هوای استنشاقی تبدیل شده و به راحتی قابل تنفس خواهد بود. دستگاه نبولایزر با پاسخ سریعی که ایجاد می‌کند برای موقعیت‌های حمله بیماری (مانند آسم) مخصوصا در کودکان، بسیار کارآمد می‌باشد. قیمت نبولایزر کودکان با توجه به نوع دستگاه و ویژگی‌های آن متفاوت خواهد بود. در زمینه استفاده از دستگاه نبولایزر برای داورهای کودکان حتما ابتدا با پزشک مشورت کنید.

خرید نبولایزر

برای استفاده از نبولایزر ابتدا از پزشک راهنمایی بگیرید و سپس بر اساس نیاز خود، به انتخاب مدل مورد نظر بپردازید. شما می‌توانید برای خرید این محصول از سایت درمان کالا استفاده کنید که قیمت کمتری در مقایسه با دستگاه نبولایزر دیجی کالا و دیگر فروشگاه‌ها دارد و همچنین از بابت کیفیت دستگاه خریداری شده مطمئن خواهید بود. در این بخش دستگاه‌های نبولایزر در برندهای برتر دنیا از جمله Apex، Beurer، Rossmax و Omron معرفی شده است.

پیشنهاد می‌شود مطلب زیر درباره نبولایزرها در وبلاگ درمان کالا را مطالعه فرمایید:

نبولایزرها، متخصصات بیماری های تنفسی