۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پشت کمری

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

۲۴ آیتم

تنظیم جهت صعودی

۲۴ آیتم

پشتی صندلی گودی کمر

افرادی که به دلیل مشاغل خاص به صورت مداوم بر روی صندلی نشسته‌اند، مانند کارمندان و رانندگان، بیشتر از دیگر افراد در معرض ابتلا به مشکلات ستون فقرات هستند، چراکه معمولا در هنگام نشستن بر روی صندلی، حالت مناسب ستون فقرات حفظ نخواهد شد که در طولانی مدت منجر به آسیب‌های متعدد می‌شود.

پشتی طبی برای پر کردن گودی کمر، تنظیم وضعیت مناسب قرارگیری در هنگام نشستن، تقسیم فشار در تمام نقاط کمر و جلوگیری از گرفتگی عضلات استفاده می‌شود. این پشتی‌ها برای افرادی که ساعات زیادی را پشت میز صرف می‌کنند و یا مشکلاتی در ستون فقرات خود دارند، بسیار مناسب هستند.

مزایا پشتی طبی

با به‌کار بردن پشتی صندلی گودی کمر در هنگام نشستن به حفظ سلامت بیشتر خود کمک می‌کنید. استفاده از پشت کمری طبی دارای مزایای زیر است:

آرامش و انرژی بیشتر در زمان کار کردن
قرارگیری ستون فقرات در یک سطح
تقسیم فشار وارده در تمامی نقاط
جلوگیری از خستگی کمر
پیشگیری از بروز درد و عارضه‌های کمر
آسان شدن گردش خون در نقاط تحتانی بدن
حفظ حالت استاندارد ستون فقرات در هنگام نشستن
جلوگیری از گرفتگی عضلات

پشتی طبی برای دیسک کمر

دیسک کمر در حقیقت صفحات غضروفی هستند که در بین مهره‌های کمر قرار گرفته‌اند. حرکت و جابجایی مهره‌های کمر از طریق این دیسک‌ها انجام می‌شود. آسیب دیسک کمر یکی از مشکلات شایعی است که در اثر فشار طولانی مدت به ستون فقرات ایجاد می‌شود. این عارضه با درد ناگهانی و شدید در کمر و پشت پای بیمار بروز می‌کند. یکی از راه‌های مهم برای جلوگیری از ابتلا به مشکلات دیسک کمر، اصلاح مدل نشستن است و این کار با استفاده مداوم از پشتی طبی برای دیسک کمر امکان‌پذیر خواهد بود. همچنین با استفاده از پشت کمری طبی می‌توان دردهای ناشی از دیسک کمر را تا حدود موثری کاهش داد.

پشت کمری طبی صندلی اداری

بالش گودی کمر بر روی صندلی‌های اداری و یا صندلی خودرو قرار می‌گیرد و از مهره‌های کمر و گردن محافظت می‌کند. استفاده از پشتی صندلی گودی کمر از فشار مضاعف جلوگیری کرده و مانع از ایجاد درد و عارضه‌های مختلف می‌شود. پشتی طبی، گودی طبیعی کمر را پر کرده و به حفظ حالت آن کمک می‌کند. با استفاده از این محصول، دیگر نشستن‌های طولانی مدت برای شما آزاردهنده نخواهد بود.

خرید بالش گودی کمر

پشتی صندلی گودی کمر در برندها و انواع مختلف وجود دارد و می‌توان از آن‌ها بر روی صندلی اداری، صندلی خودرو و دیگر مکان‌های نشستن استفاده کرد. در هنگام خرید پشت کمری طبی صندلی اداری به موارد مختلفی همچون رویه با قابلیت گردش هوا، توانایی پر کردن گودی کمر، بافت نرم و راحت، اصلاح زاویه نشستن، قابلیت جذب تعریق و تاییدیه‌های محصول توجه نمایید.

پشتی طبی برای دیسک کمر را باید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کرد تا بتوان محصول باکیفیتی تهیه نمود. تمامی محصولات سایت درمان کالا از جمله بالش گودی کمر از بیشترین میزان کیفیت برخوردار هستند. در این بخش محصولات پشت کمری در برندهای معروف دنیا از جمله Hooshmand، Darmanpajooh، Zyklusmed، Gymnic، Barad، Verna و غیره معرفی شده است.