۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

فشارسنج عقربه ای

فیلترها
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۷۴ تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳
تنظیم جهت صعودی

آیتم‌های ۱ تا ۳۶ از مجموع ۷۴ تا

  1. ۱
  2. ۲
  3. ۳

دستگاه فشارسنج عقربه ای

ویژگی فشارسنج عقربه ای نسبت به فشارسنج جیوه‌ای، سالم بودن آن و نداشتن مواد سمی و خطرناک برای بدن است؛ هرچند که بعضی از انواع ارزان فشارسنج‌های عقربه ای ممکن است دقت پایینی داشته باشند. مزیت دیگر این نوع فشارسنج‌ها قیمت پایین، وزن کم و قابل حمل بودن آن‌ها است.

انواع فشارسنج عقربه ای بر خلاف فشارسنج‌های جیوه‌ای، به کالیبره کردن نیاز دارند. دلیل اصلی خارج شدن دستگاه فشار خون عقربه ای از کالیبراسیون، تکان‌ها و ضربه‌های فیزیکی است که فشارسنج‌های دارای پایه این مشکل را ندارند. این فشارسنج‌ها در هر حالتی که کاربر بتواند دید مناسب داشته باشد، قابل استفاده هستند.

نکات مهم در زمان خرید فشارسنج عقربه ای

زمانی که برای خرید فشارسنج عقربه ای اقدام می‌کنید باید به برخی نکات توجه داشته باشید.

  • کاف بخشی از دستگاه است که به دور بازو پیچیده می‌شود. این بخش از فشارسنج در اندازه‌های مختلف تولید شده، زیرا بازو افراد با یکدیگر یکسان نیست. پس در هنگام خرید فشارسنج عقربه ای به اندازه کاف توجه کنید و دستگاهی را بخرید که کاف آن متناسب با بازوی شما باشد.
  • ابعاد و وزن فشارسنج عقربه ای نیز از جمله نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد، زیرا بر توانایی حمل و نقل آن تاثیر می‌گذارد. افرادی که به مشکل فشار خون بالا مبتلا هستند، نیاز دارند تا این وسیله را در سفر نیز به همراه داشته باشد؛ پس قابلیت حمل و نقل آسان آن اهمیت می‌یابد.
  • پوآر بخشی از دستگاه است که به وسیله آن فشارسنج باد می‌شود. توجه داشته باشید که این بخش باید از انعطاف قابل توجهی برخوردار باشد، یعنی بیش از حد سفت یا نرم نباشد. همچنین مانیتور دستگاه (بخشی که عدد فشارخون بر روی آن نمایش داده می‌شود) باید خوانا بوده تا به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت فشارسنج عقربه ای

قیمت فشارسنج عقربه ای تا حدود زیادی به برند تولیدکننده محصول بستگی دارد اما به طور کلی فشارسنج عقربه‌ای، قیمتی کمتر از انواع فشارسنج دیجیتال دارد که این موضوع به تکنولوژی ساده‌تر آن مربوط است. قیمت فشارسنج عقربه ای تابعی از کیفیت اجزا تشکیل‌دهنده آن نیز خواهد بود. در زمان خرید فشارسنج عقربه ای ابتدا کیفیت و کارایی آن را مدنظر قرار داده و سپس به قیمت آن توجه کنید.

فشارسنج عقربه ای آلمانی

برخی از معروف‌ترین و بهترین برندهای تولیدکننده فشارسنج عقربه ای متعلق به کشور آلمان هستند و این موضوع موجب محبوبیت انواع فشارسنج آلمانی گشته است. از جمله این برندها می‌توان به Reister و Beurer اشاره کرد. این دو برند دارای نمایندگی فعال در کشور ایران هستند و محصولات آن‌ها کیفیت و کارایی مناسبی دارد. به باور برخی افراد انواع فشارسنج عقربه ای آلمانی تولید برند Reister در مقایسه با برندهای دیگر کیفیت و دوام بیشتری دارد.

قیمت فشارسنج عقربه ای ارزان

به طور کلی دستگاه فشار خون عقربه ای در مقایسه با دیگر انواع دیجیتال قیمت کمتر و ارزان‌تری دارد. اگر به دنبال فشارسنجی هستید که علاوه بر دقت زیاد، قیمت مناسبی داشته باشد، فشارسنج عقربه ای گزینه مناسبی است. برخی از برندها مانند MDF و Zenithmed اقدام به ارائه محصولاتی با قیمت کمتر می‌کنند که از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند. پیش از اقدام به خرید فشارسنج عقربه ای ابتدا با برندها و مدل‌های مختلف آن آشنا شوید.

خرید فشارسنج عقربه ای

برای خرید دستگاه فشار خون عقربه ای مراجعه به یک فروشگاه معتبر اولین اقدام ضروری است و سایت درمان کالا یکی از فروشگاه‌های اینترنتی مطمئن در زمینه فروش فشارسنج عقربه ای و دیگر تجهیزات پزشکی است. انواع فشار سنج عقربه ای جهت مصارف حرفه‌ای و همچنین استفاده‌های دقیق خانگی در این قسمت از سایت درمان کالا در معتبرترین برندها شامل هاین، ریشتر، ولش آلن، ارکا، بریمد، میکرولایف، آلپیکادو، اکیومد و غیره عرضه شده‌اند.

پیشنهاد می‌شود قبل از استفاده از دستگاه فشارسنج، مطلب زیر از وبلاگ درمان کالا را مطالعه بفرمایید:

نکات اندازه گیری فشارخون