۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
تست تشخیص سریع کوید-19 دیابیس (consumables)

تست تشخیص سریع کووید-19 دیابیس

‎۷۴٬۰۰۰ تومان

(موجود)

 • تست تشخیص سریع کوید-19 دیابیس (consumables) تست تشخیص سریع کوید-19 دیابیس (consumables)

تست تشخیص سریع کووید-19 دیابیس

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع


 • دارای نشان استاندارد
 • تشخیص در 15 دقیقه
 • دقت آزمایش 97.9%
‎۷۴٬۰۰۰ تومان

عجله کنید!! تنها 2 عدد از این محصول باقی مانده است

جزییات

توضیحات و عملکرد تست تشخیص سریع کووید-19 دیابیس

تست تشخیص کرونا دیابیس تنها در 15 دقیقه شما را از نتیجه آزمایش خود با خبر میکند. به همین دلیل پروسه‌ غربالگری و درمان سریعتر صورت می‌گیرد. دقت انجام این تست 97.9 درصد می باشد. در این روش از آنتی ژن استفاده می‌شود که در آن نمونه با سوآب از مخاط بینی برای کشف ویروس‌ها آزمایش می‌شود. استفاده از این کیت‌ها باعث کاهش هزینه‌ها و جلوگیری از انتظار در صف طولانی آزمایشگاه می شود.

بنابر بررسی های صورت گرفته توصیه می­‌شود تست های شناسایی سریع کووید 19 در خانه و در محل کار و مکان هایی از قبیل کارخانه ‌های تولید مواد غذایی، شرکت ها، اردوگاه ‌ها و… انجام شود که امکان شیوع و انتقال ویروس کرونا در آنها بیشتر است.همچنین رپید تست کرونا حتی برای افرادی که واکسن تزریق کرده‌­اند نیز مورد استفاده است.

این تست حتی می ‌تواند زمانی مفید باشد که افراد قصد سفر به کشوری دیگر دارند. همچنین با انجام رپید تست کرونا افراد می‌­توانند علاوه بر خودشان از دیگران نیز محافظت کنند.

کیت های تشخیص سریع کرونا در دمای اتاق یا یخچال (4 تا 30 درجه سانتی گراد) قابل نگهداری هستند.

برای انجام تست سر خود را حدودا 70 درجه به عقب متمایل کنید و سپس سوآب را از طریق سوراخ بینی وارد کنید. سوآب را به آرامی بچرخانید تا ترشحات جذب شوند. بالای لوله بافر را با قیچی بریده سپس لوله بافر را مایل نگه داشته، سوآب را تا انتهای لوله داخل مایه نمایید و یک دقیقه آن را بچرخانید. سوآب را خارج نموده و با قطره چکان مایع درون لوله را بر میداریم. کاست را که قبلا از پوچ خارج کرده اید روی یکی سطح صاف و تمیز قرار می دهد.سه قطره از محلول را برداشته و بوسیله قطره چکان را به آرامی به چاهک S بریزید سپس تایمر را شروع کنید. صبر کنید تا خطوط رنگی ظاهر شوند.نتایج را بعد از 10 دقیقه تفسیر کنید.دقت نمایید پس از گذشت 30 دقیقه تفسیر نتایج نا معتبر است.

یک خط رنگی در منطقه C ظاهر می شود.اگر خطی در منطقه آزمون T ظاهر نشوند یعنی تست منفی است و اگر در منطقه T یک خط رنگی ظاهر شود جواب تست مثبت می باشد. اگر خط در قسمت C ظاهر نمی شود ممکن است حجم نمونه کم یا رویه نادرست بوده باشد.

تست تشخیص سریع کووید-19 دیابیس دارای نشان استاندارد اروپا CE و گواهینامه GPM Certificate و همچنین دارای گواهینامه ایزو از تجهیزات پزشکی می باشد.

 

ویِژگی های محصول

 • دارای گواهینامه Iso13485 تجهیزات پزشکی
 • دارای گواهینامه GPM Certificate
 • قابلیت نگهداری در دمای اتاق یا یخچال
 • دارای نشان استاندارد اروپا CE
 • تشخیص آزمایش در 15 دقیقه
 • دقت آزمایش 97.9%
 • ساخت ایران

 

 

 

اطلاعات اضافی

وزن ۲۰ گرم
کشور سازنده ایران
برند دیابیس-Diabase
 1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد