۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
‎۳۵۰٬۰۰۰ تومان

(ناموجود)

  • جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
  • جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
  • جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
  • جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
  • جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK
  • جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK

جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK

برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

بازنگری سریع


یک روش بسیار ایمن از کمپانی QLICKSMART استرالیا، برای جدا کردن و نگهداری تیغ های جراحی. این روش که شامل جدا کردن تیغ های جراحی با استفاده از یک دست می باشد، برای اولین بار در جهان به منظور جلوگیری از جراحت های خطرناک ناشی از جدا کردن تیغ های جراحی به روش های متداولی مانند جدا کردن با دست یا با استفاده از فورسپس یا پوشاندن تیغه با سرپوش و... عرضه شده است. ..


‎۳۵۰٬۰۰۰ تومان
ناموجود

جزییات

نحوه عملکرد و مشخصات جدا کننده و امحاء کننده تیغ جراحی BladeFLASK:

یک روش بسیار ایمن از کمپانی QLICKSMART استرالیا، برای جدا کردن و نگهداری تیغ های جراحی. این روش که شامل جدا کردن تیغ های جراحی با استفاده از یک دست می باشد، برای اولین بار در جهان به منظور جلوگیری از جراحت های خطرناک ناشی از جدا کردن تیغ های جراحی به روش های متداولی مانند جدا کردن با دست یا با استفاده از فورسپس یا پوشاندن تیغه با سرپوش و... عرضه شده است. بسیاری از جراحان استفاده از دسته های فولادی چند بار مصرف را به دلیل تعادل وزنی و طراحی ارگونومیک ترجیح می دهند، اما جدا کردن تیغ های مصرف شده به شکل دستی سلامت افراد را به مخاطره می اندازد. از سوی دیگر دسته های پلاستیکی  قابل امحاء پاسخ مناسبی برای رفع این معضل محسوب نمی شوند؛ چرا که بواسطه سبک بودن نا متعادلند، خوش دست نیستند، خط دید را مخدوش میکنند و با بافت ها درگیر می شوند. جراحت های ناشی از بریدگی از نقطه نظر درمانی موارد خطرناک و جدی محسوب می شوند. در این میان، بریدگی تیغ های جراحی نه تنها از جراحت های ناشی از سوزن ها جدی تر هستند، بلکه بسیار هم شایع تر می باشند. با توجه به این موارد، وسیله ای که با آن بتوان با استفاده از یک دست تیغ جراحی را جدا نمود، به شکل قابل توجهی مخاطرات را کاهش می دهد. بر اساس گزارش ها 8 تا 11 درصد از بریدگی ها بواسطه تیغ های جراحی ایجاد می شوند. در مقایسه با 3 الی 4 مورد جراحت های مربوط به سرنگ و آمپول که در هر 100 هزار مورد تعویض آنها رخ می دهد، این تعداد در مورد تعویض تیغ های جراحی 662 مورد می باشد.  

با توجه به این آمار و مقایسه می توان دید جراحت های ناشی از تیغ های جراحی 200 برابر بیشتر از جراحت های عمیق ناشی از سرنگ می باشد. جراحت های ناشی از تیغ های جراحی موجب درد، اضطراب، عفونت های محتملانه مرگ آور و آسیب به عصب ها، عروق یا تاندون ها می شود که نیازمند جراحی های بسیار حساس و ظریف و دوره های نقاهت طولانی مدت می شوند. BladeFLASK به شکل قابل توجهی مخاطرات تعویض تیغ ها را در طول عمل های جراحی کاهش می دهد. پژوهش ها نشان می دهد زمانی که با یک وسیله ی جدا کننده تیغ جراحی بتوان با یک دست عمل جدا کردن را انجام داد (و دست دیگر آزاد باشد)  امنیت تعویض تیغ های جراحی تا 5 برابر افزایش می یابد. BladeFLASK با استفاده از یک براکت نگهدارنده قابل تعویض (روی دیوار یا ترالی، میز...) نصب می شود؛ بدین معنا که نیازی به نگهداشتن فلاسک هنگام استفاده از آن را ندارید. این براکت شما را قادر می سازد که BladeFLASK را در محل استفاده (دیوار یا ترالی، میز...) نصب کنید و اینگونه وسیله ی جدا کردن تیغ جراحی، که همچنین محل نگهداری و امحاء آن نیز می باشد، به ساده ترین شکل قابل استفاده می گردد. BladeFLASK دارای یک ظرف مقاوم و نفوذ ناپذیر در مقابل اشیاء تیز می باشد. هنگام اتمام ظرفیت محفظه BladeFLASK تیغ های جراحی با ایمنی کامل و بدون قرار گرفتن در معرض خطرات اشیاء تیز امحاء می گردند. این وسیله دارای یک شمارنده درونی با مکانیسم متوقف ساختن دستگاه می باشد. بطوریکه برای جلوگیری از خطر اشباع محفظه دستگاه، که گنجایش 100 تیغ جراحی را دارد، به شکل اتوماتیک با بستن  ورودی دستگاه از ورود تیغ های جدید جلوگیری می کند.

 

ویژگیها:

جدا کردن و نگهداری تیغ ها با یک دست؛ تنها فشار دهید به همین سادگی!

یک روش ایمن برای جدا کردن دسته از تیغ جراحی

کاستن از مخاطرات جراحتها و عفونت ها

جدا کردن، نگهداری و امحاء تیغ های مصرف شده بدون مخاطرات جراحت های ناشی از جدا کردن دستی تیغ ها.

تطابق با استاندارد های CD و FDA

این راه حل ضروری و ایمن که متضمن سهولت کار می شود به شکل چشم گیری هزینه ی جراحت ها را کاهش می دهد و نسبت به دسته های پلاستیکی  یکبار مصرف بسیار ارزانتر می باشد.

دارای محفظه مخصوص برای امحا تیغ های جراحی

قابل استفاده در هر جایی که به امحاء تیغ جراحی نیاز باشد از جمله : بخش های جراحی بیمارستانی، درمانگاه های عمومی، محیط های آموزشی، کلینیک های عمومی، تخصصی و دندانپزشکی، آزمایشگاه های پاتولوژی، کلینیک های دامپزشکی، پزشکی قانونی و هر جای دیگری که از تیغ های جراحی استفاده شود.

توقف اتوماتیک دستگاه با اتمام ظرفیت

دارای یک شمارنده درونی با مکانیسم متوقف ساختن دستگاه

گنجایش 100 تیغ جراحی

با تکمیل ظرفیت (100 تیغ جراحی) به شکل اتوماتیک با بستن  ورودی دستگاه از ورود تیغ های جدید جلوگیری می کند.

ظرفیت محفظه : 100 تیغ – مکانیسم اتوماتیک بسته شدن ورودی BladeFLASK پس از اتمام ظرفیت عمل می کند.

اندازه و ابعاد: 11 (طول)* 9 (عرض)*14 (ارتفاع) سانتیمتر

وزن : تقریبا 250 گرم

بسته حاوی لوازم جانبی: براکت و پیچ – براکت BladeFLASK را در محل مورد نظر نصب می کند.

BladeFLASK می تواند بر روی دیوار (به شکل عمودی) یا بر روی یک سطح افقی نصب گردد.

ساخت کشور استرالیا

کاتالوگ

 

توجه: BladeFLASK برای استفاده حتما باید بر روی براکت نصب شود. - جهت نصب دقیق براکت به دستورالعمل های مربوطه داخل جعبه براکت مراجعه نمایید.

روش امحاء: برچسب عفونت زا بودن در قسمت جلویی دستگاه و رنگ زرد به نشانه محتویات تیز آن، این وسیله را به عنوان یک زباله پزشکی مشخص می سازد. لطفا برای امحائ این زباله پزشکی طبق روال قانونی عمل نمایید.

اطلاعات اضافی

کد کالا BladeFLASK Blade Remover
برند کلیک اسمارت-QLICKSMART
  1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

فقط کاربران ثبت نام شده می توانند نظر ثبت كنند. لطفا, وارد سيستم شويد يا ثبت نام كنيد

توصیه می‌کنیم این محصولات را هم بررسی کنید